live
Новини » Спорт

Олександр Чижевський: Головний біль – це процес комплектації команди

У новому сезоні львівські «Карпати» тренуватиме Олександр Чижевський / fckarpaty.com

У новому сезоні «Карпати» тренуватиме Олександр Чижевський, багаторічний капітан «зелено-білих» у минулому та легендарний оборонець львівської команди. Відпустка карпатівців добігає кінця, а новий наставник «левів», вже думками перебуває у роботі.

Своїми очікуваннями та планами щодо нового сезону Олександр Арсенійович поділився у коментарі Інформаційному центру ФК «Карпати».

– З якими думками підходите до старту сезону в новій для вас ролі?

– Настрій у мене чудовий. Я виріс у Львові, став професійним футболістом завдяки «Карпатам». Для мене ця команда є рідною і найважливішою у моєму житті. Про важливість і значення нового сезону годі й казати. Хочу спрямувати усі свої зусилля і навички задля того, щоб «Карпати» тішили вболівальників і перемагали. Тепер, щоправда, з’явився головний біль – попереду багато організаційної роботи, в тому числі, й процес комплектації команди.

– Ви не один рік працювали з молодіжною командою «зелено-білих» і добре знаєте можливості гравців, які перебували за крок від основи. Чимало з них отримають шанс?

– Я не називатиму прізвищ, адже шанс отримає кожен. Проте нам потрібно акцентувати увагу не на вік гравців, а концентруватися на результаті. Команда багато років боролася за виживання, ми повинні підняти наш рівень. Молодь буде важливою частиною колективу. Треба розуміти, що жоден тренер не є ворогом для себе – якщо футболіст є кращим за конкурента, то дорога для нього завжди буде відкритою.

– Кінцівка минулого сезону була для вас, мабуть, дуже важливою та нервовою. Попередній наставник залишив Львів і вам довелося рятувати становище.

– Це були найвідповідальніші матчі у моїй тренерській кар’єрі. Для Львова втратити Прем’єр-лігу – це катастрофа. Тому я розумів всю серйозність ситуації. Футболісти згуртувалися і довели, що вони можуть грати на високому рівні. Ми отримали своєрідний поштовх на майбутнє. Сподіваюся, що цей позитивний імпульс використаємо вже в новому сезоні.

– На вас така відповідальність звалилася раптово – не обійшлося без безсонних ночей?

– Пригадую, коли був ще футболістом, то після ігор завжди важко засинав. Постійно прокручуєш у свідомості моменти матчу, переживаєш. Це стосувалося і переможних матчів і тих поєдинків, де я програвав. Якщо ти не аналізуватимеш, то згодом невдача може повторитися. Два-три дні проводжу в роздумах, переживаю. Без цього ніяк.

– Чи сформовано вже тренерський штаб «Карпат»?

– Незабаром з’явиться офіційна інформація. Відбулася розмова з керівництвом клубу і ми прийняли спільне рішення щодо моїх помічників, яке потребує остаточного погодження. Найближчим часом ми офіційно оприлюднимо інформацію.

– Як виглядатиме графік підготовки «Карпат» до нового сезону?

– Футболісти проходитимуть 20 та 21 червня поглиблений медичний огляд. Паралельно розпочинаємо роботу, адже у нас залишається тільки місяць на підготовку до старту чемпіонату. До 6 липня працюємо у Львові, де плануємо зіграти чотири спаринги. Після цього – другий збір.

 

 

 Loading...
Loading...
Loading...