Новини » Політика 19 червня, 2019, 13:34
Немає окупації першого і другого сорту, – політолог розкритикував відсутність Криму в Мінських угодах
ZIK
ZIK

Жоден рядок у Мінських домовленостях не згадує про окупований Крим. На міжнародній арені РФ ніколи не сумнівається у праві власності українського півострова.

Про це у програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Петро Олещук.

«Курт Волкер каже, що завдяки Мінським домовленостям Росія формально визнає теритріальну цілісність. Але це неправда», – переконаний політолог.

Однак він наголошує: у Мінських угодах немає жодного слова про окупований Крим.

«Росія ніколи ніде не відмовлялася від своїх зазіхань на півострів. Я не поділяють думки про те, що, нібито, існує окупація першого і другого сорту. Мовляв, треба розділити Донбас і Крим, вирішувати питання окремо. Для мене це окуповані українські території», – пояснює політолог.

Петро Олещук наголошує: заява Курта Волкера у якій йдеться про те, що Росія визнає територіальну цілісність України не відповідає дійсності.

«Складно спрогнозувати до чого готові росіяни. Особливих намірів домовлятися з нами я не зауважив. Я думаю, що вони чекають парламентських виборів, формування нового уряду, і вже згодом вирішуватимуть як їм діяти», — припускає політолог.

Петро Олещук переконаний, що росіянам не до вподоби позиція Президента України на міжнародному полі.

«Сумніваюся, що росіянам сподобалися заяви Володимира Зеленського, які лунали в Парижі та Берліні. Я не думаю, що вони почули те, що хотіли. Макрон сказав, що, начебто, Україна готується до переговорів зі сепаратистами. Однак Зеленський виправив і заявив, що ми діятимемо в рамках Мінських угод. Генеральна лінія – незмінна. Відновлення територіальної цілісності дипломатичним шляхом, тиском на Росії», – додає політолог.

Нагадаємо, американський дипломат Курт Волкер пояснив, чому від Мінських угод не можна відмовлятися.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 08:55 :54