Новини » Політика 19 червня, 2019, 1:10
На мажоритарці бренд «Слуги народу» дасть «фору» до 25%, – Одарченко
ZIK
ZIK

Електорат Зеленського вважає, що велика фракція «Слуги народу» у парламенті допоможе президентові реалізувати свої програмні обіцянки. Однак щодо мажоритарних округів, то там виборці орієнтуватимуться на місцевих кандидатів. Тож сумнівно, що у майбутньому парламенті сформується монопартія.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловила політична консультантка Катерина Одарченко.

Коментуючи ідею монопартії Володимира Зеленського, вона зауважила: в історії вже таке було з комуністичною партією. Нічим хорошим тоді не закінчилось.

«Однак, якщо говорити про технологію, безумовно команда Зеленського сприймає ці вибори, як третій тур президентського волевиявлення», – зазначила Одарченко.

Водночас вона підкреслила: виборці вважають, що велика фракція «Слуги народу» у парламенті стане інструментом для реалізації програмних обіцянок Володимира Зеленського. Це може бути мотивацією голосування за цю політсилу.

«Якщо ж говорити про вибір мажоритарних кандидатів, там ситуація трішки інакша. Все ж таки понад 50% виборців орієнтуються на місцеву людину, яку знають. Для деякої частини важлива підтримка президента, адже регіон можна краще просунути, якщо представляєш велику фракцію. Однак, це не є вирішальним моментом», – розповіла політична консультантка.

Тож, за її словами, на мажоритарних округах бренд «Слуги народу» таки дасть «певну фору» – від 15% до 25%. Однак це не буде запорукою однозначного успіху.

На її думку, майбутній парламент все ж не перейде до монопартійності – у будь-якому випадку матимемо там чітку опозицію.

«Думаю, створиться ще декілька фракцій, які відкрито опонуватимуть пану Зеленському», – вважає експертка.

Як повідомлялось раніше, політолог Сергій Фесенко зазначав: у списку партії «Слуга народу» існує ідеологічна строкатість, і вона дасться взнаки під час роботи парламентської фракції.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 06:26 :23