Новини » Політика 345

Метод підвищення пенсій від «Свободи»: Мірошниченко пояснив його дієвість

ZIK

Підвищити пенсійні виплати українським пенсіонерам можна завдяки таким крокам, як детінізація, деофшоризація та ухвалення антиолігархічного пакету законів.

Про це в ефірі програми «Не Дебати» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання (ВО «Свобода») Ігор Мірошниченко.

Відповідаючи на запитання, як можна підвищити пенсії в Україні, Ігор Мірошниченко наголосив, що це можна зробити, насамперед, завдяки детінізації економіки. Серед інших кроків – деолігархізація та деофшоризація.

«Антиолігархічний пакет законів у нашій державі депутати внесли у парламент. Це ті закони, які можуть вивести кошти з офшорів, понад 150 млрд дол... Формула дуже проста: великий бізнес – великі податки, малий бізнес – малі податки. Великий бізнес має забезпечити наповнення Пенсійного фонду», – заявив Ігор Мірошниченко.

Водночас він закликав не забувати, що солідарна пенсійна система, яка нині існує в Україні, відживає себе.

«Сьогодні ми маємо поступово проводити пенсійну реформу. Накопичувальна пенсійна система за державних гарантій, за приватних фондів має забезпечити безбідне майбутнє нашим людям, які сьогодні тут працюють і які мають працювати на власну пенсію – забезпечену і успішну. Ті ж люди, які вже мають пенсії, безперечно, повинні отримати гарантії достойної старості. І тут солідарна система має допрацювати до кінця. Але навантаження має бути не на малий та середній бізнес, який має стати на ноги, який має перерости у середній клас, якого нині бракує, а саме на великий бізнес», – акцентував політик.

Як повідомляли, доктор економічних наук Андрій Длігач заявляв, що в Україні з пенсіями склалася ситуація, якої немає ніде в Європі, – у нас на одного пенсіонера припадає менше, ніж один працюючий, у Європі – більше трьох.

Loading...
Loading...
Loading...