Новини » Київ 19 червня, 2019, 10:17
КМДА виділила в 8 разів більше коштів на Нову українську школу, ніж передбачено нормативами
<nbsp;>

Для забезпечення норм Нової української школи у Києві на одного учня у середньому передбачено 7 тисяч гривень, а в загальному у столиці на її впровадження виділили у вісім разів більше коштів, аніж це передбачають нормативи.

Про це заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, повідомляє офіційний сайт Києва.

«Цього року на впровадження концепції Нової української школи у закладах освіти Києва передбачено 228,6 млн грн. Держава на ці потреби столиці у рамках субвенції виділила 51,4 млн грн. Своєю чергою, міська влада з бюджету міста додала ще 177,2 млн грн, що у 8 разів більше, ніж передбачає Постанова Кабінету Міністрів України», – наголосив Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА деталізував, що за ці кошти у районах міста триває закупівля парт, дидактичних матеріалів, мультимедійної техніки, меблів та інших складових нового освітнього простору, щоб майбутнім першокласникам було цікаво, комфортно та затишно у школі. Найкращі показники освоєння коштів наразі у Голосіївському та Шевченківському районах.

Назагал у столиці в середньому на 1 учня передбачається 7 тис. грн для забезпечення норм Нової української школи.

Як повідомляли раніше, мер столиці Віталій Кличко опублікував відео завершення будівництва нового дитячого садочка у Дарницькому районі столиці на вулиці Бориспільській.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 10:46 :10