Новини » Політика 19 червня, 2019, 20:11
Дострокових виборів не буде, – Чаплига висловив переконання та назвав причину
ZIK
ZIK

Грошей на виборчу кампанію ніхто особливо не помітив, фактично – їх немає. А якщо гроші «не ходять», то це означає, що вибори відбуваються дещо віртуально.

Це заявив політичний консультант Михайло Чаплига в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Експерт підтвердив, що у випадку, якщо Конституційний Суд визнає Указ Президента України про розпуск парламенту неконституційним, то виборчі кошти повинні повернутися до бюджету. Але зрозуміло, що без тих грошей, які уже витратили на агітацію.

«Зауважу, що багато політичних партій уже зняли бронювання на рекламні борди, а це означає, що виборча кампанія призупиняється. Політичні консультанти між собою досить тісно спілкуються, і мені відомо, що грошей на кампанію ніхто особливо не помітив, фактично – їх немає. А якщо гроші «не ходять», то це означає, що вибори відбуваються дещо віртуально», – зазначив Чаплига.

Якщо ж подивитися на сайті ЦВК кількість зареєстрованих депутатів, додає аналітик, то порівняно з попередніми виборами у відповідний проміжок часу до дня виборів, зареєстрованих дуже мало.

Але незважаючи на такі дані, визнає експерт, помітним залишається поспіх у політичному процесі, оскільки вибори намагаються провести якомога швидше.

«Якщо поспіхом провести вибори, наприклад, завтра або ж через місяць, то ми отримаємо монопартію. Натомість я хочу бачити у парламенті впродовж наступних п’яти років різне представництво політичних сил. Оскільки у протилежному випадку, чи буде тоді цей парламент легітимним?» – зауважив Михайло Чаплига.

Нагадаємо, ЦВК повідомила, які партії зареєструвала на позачергові парламентські вибори.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 20:46 :56