Бундестаг розгляне питання визнання Німеччиною Голодомору геноцидом українців

ZIK

За кілька місяців петиційна комісія голосуватиме щодо винесення питання визнання Німеччиною Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу на розгляд Бундестагу.

Про це йдеться в офіційному листі від Секретаріату петиційної комісії Бундестагу, повідомила ініціаторка збору підписів під петицією до Бундестагу про Голодомор Наталія Ткачук у Facebook.

«Щойно одержала офіційну відповідь від секретаріату петиційної комісії Бундестагу щодо нашої петиції про визнання Німеччиною Голодомору 1932-1933 років геноцидом українців», – написала вона.

Ткачук нагадала, що за місяць нам вдалося зібрати понад 73 тис. підписів.

«Коротко скажу щодо подальших кроків. Секретаріат петиційної комісії повідомляє, що наразі готується пропозиції до рішення петиційної комісії. По суті йдеться про те, що за кілька місяців (вочевидь, після парламентських канікул) петиційна комісія голосуватиме за те, виносити питання визнання Німеччиною Голодомору на розгляд Бундестагу чи ні», – зазначила Наталія.

З її слів, у складі петиційної комісії 28 депутатів. Ткачук закликала звертатись до них листом, дзвінком в офіс, під час зустрічі в окрузі. Вона також закликала поширювати брошури про Голодомор німецькою мовою серед знайомих тощо.Loading...