ZIK готується до переформату

«ZIK. Об’єднуємо країну» – з новим слоганом телеканал ZIK розпочинає своє переформатування.

Генеральною директоркою телеканалу ZIK після зміни власника стала відома продюсерка, керівниця програми «Вещдок» компанії «07 Продакшн» на «Інтері» Наталія Вітрук.

Наталія Вітрук
Наталія Вітрук

«Очолити ZIK для мене новий професійний виклик. Я рада приєднатися до команди спеціалістів каналу і почати будувати медіамайданчик майбутнього. Багато зроблено, але багато також ще попереду. Це буде соціально відповідальний телеканал, оскільки нашим слоганом стає «ZIK. Об’єднуємо країну», – говорить новопризначена директорка ZIKу Наталія Вітрук.

У свою чергу функції шеф-редактора телеканалу ZIK покладені на Дарію Гордійко, яка раніше працювала випусковим редактором на NewsOne та шеф-редактором ток-шоу на «Прямому».

Дарія Гордійко
Дарія Гордійко

Данило Нікуленко, який до цього обіймав посаду шеф-редактора медіа-холдингу ZIK, підніметься на посаду заступника генерального директора телеканалу.

Данило Нікуленко
Данило Нікуленко

Одним із нових облич телеканалу ZIK буде ведучий Василь Апасов, який вже сьогодні вийде в ефір зі своїм авторським проектом.

Василь Апасов
Василь Апасов

Команда ZIKу інтенсивно працює над перетворенням сітки мовлення, розробкою нестандартних проектних форматів і низкою ток-шоу та їхнім максимально швидким запуском в ефір.

За оновленою концепцією ZIK стане чи не єдиним каналом, який «зшиватиме» країну – об’єднуватиме українців від Одеси до Полтави, від Маріуполя до Івано-Франківська, від Чернівців до Харкова, від Миколаєва до Чернігова… Полярні точки зору, постійний зв’язок із регіонами, живі дискусії, авторитетні думки про майбутнє України – сьогоднішня місія ZIKу.

Телеканал ZIK відкритий для співпраці. Надсилайте свої резюме на пошту [email protected]

 Loading...