Новини » Політика

Зеленський про домовленості за газ з РФ: Ніхто не викручуватиме руки Україні

Президент України Володимир Зеленський вірить, що Україна та Росія досягнуть домовленостей щодо транзиту газу на прийнятних для України умовах.

Як повідомляє Європейська правда, про це він заявив у вівторок на спільній з Ангелою Меркель пресконференції у Берліні.

«Що стосується ризиків… У нас закінчується контракт (щодо транзиту газу – ЄП) у кінці цього року. Але зараз ми ведемо перемови. І я думаю, що найближчим часом наші групи сядуть, і я впевнений, що ми домовимось, і ніхто Україні не буде, вибачте за такі слова, викручувати руки», – сказав Володимир Зеленський.

Зеленський окремо прокоментував розбіжності у позиціях України та Німеччини щодо будівництва газопроводу «Північний потік-2».

«Не секрет, що наші позиції щодо проекту «Північний потік-2» є діаметрально протилежними. У той же час ми вдячні за готовність до предметного діалогу з боку Німеччини з цього непростого питання», – сказав Зеленський.

Глава держави зазначив, що отримав підтвердження від Меркель, «щоб українська ГТС була заповнена газом».

Меркель наголосила, що питання будівництва «Північного потоку-2» і транзиту газу через територію України є тісно пов’язаними.

«Я постійно говорила російському президенту, що для мене питання транзиту газу через Україну має дуже важливе значення. Президент Путін мене завжди запевняв, що він знає про це», – сказала вона.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...