Новини » Політика 18 червня, 2019, 5:36
У «Свободі» підтримали одну з ідей Зеленського
ZIK
ZIK

Адміністрацію Президента потрібно перетворити у громадсько-культурний простір.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Юрій Левченко.

Зокрема ведучий програми поцікавився, як народний обранець ставиться до можливого переїзду Адміністрації Президента з вулиці Банкової, і що зробити з приміщенням, яке звільниться.

У відповідь пан Левченко сказав, що змінювати місце розташування АП, безперечно, потрібно. Зокрема він вважає, що це можна було зробити давно, і для цього були причини.

«Є важливий елемент історичного негативу, який знаходиться в цій будівлі, і це був би свіжий початок, якби АП знаходилась в іншій будівлі. Але питання місця можливого переїзду треба аналізувати. Наприклад, пропозиція, яка публічно озвучувалась щодо Українського дому, має багато негативних моментів, мені здається, можна знайти кращі варіанти», – відповів політик.

А щодо того, що робити зі старою будівлею, на його думку, варіантів є багато, наприклад, в Києві немає приміщення для музею історії міста. Тобто такий варіант також можна розглядати.

«Є маса експонатів, які до речі, знаходяться в Українському домі, які ми захищали під час Революції Гідності, коли мародери з Беркуту намагалися їх розікрасти. І вони досі знаходяться на складах. Це тисячі безцінних експонатів, які мали би бути десь виставлені. Варіантів може бути багато, але, безперечно, перевагу потрібно надати якомусь громадсько-культурному простору, а не комерційній діяльності», – наголосив Левченко.

До слова, директор Інституту громадянської освіти НаУКМА Людмила Зубрицька нещодавно заявила про те, що ідея Володимира Зеленського про перенесення Адміністрації Президента є намаганням візуалізувати увесь «позасистемний» посил його кампанії. Однак, питання в тому, хто платитиме за такий переїзд, адже адміністрація фінансується за кошти платників податків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 06:28 :32