У США померла дизайнер Глорія Вандербілт

Глорія Вандербілт. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

17 червня в США померла відома дизайнерка, засновниця знаменитої марки джинсів, спадкоємиця статків залізничного магната Глорія Вандербілт.

Вандербілт померла у віці 95 років, в своєму будинку в оточенні рідних. Місяць тому їй діагностували рак шлунка, передає Новое Время.

Про смерть дизайнера повідомив її син, телеведучий Андерсон Купер. «Глорія Вандербілт була неймовірною жінкою, яка любила життя і жила за власними правилами. Вона була художником, письменником і дизайнером, але також видатної матір’ю, дружиною і другом. Їй було 95 років, але спитайте будь-кого з її близьких, і вони скажуть вам, що вона була наймолодшою з усіх, кого вони знали – найбільш класною і сучасною», – цитує Купера CNN.

Глорія Вандербілт народилася в 1924 рік у в сім’ї американського залізничного магната Реджинальда Вандербілта. У 21 рік вона отримала контроль над трастовим фондом на $4,3 млн, який залишив після смерті її батько.

Незважаючи на те, що Глорія пробувала реалізувати себе в різних сферах – була і моделлю, й актрисою, пробувала писати картини – найбільшу популярність їй приніс заснований нею в 70-і бренд джинсів Gloria Vanderbilt. Джинси цього бренду швидко стали популярними, за що сучасні американські ЗМІ стали називати їх творця «королевою джинсів».Loading...