Новини » Львів

У Дрогобичі відкрили відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії

У Дрогобичі відкрили відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії

У КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» відкрили відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії.

Особливістю цього відділення є надсучасний ангіограф, яких в Україні є лише понад двадцять. Завдяки цьому апарату дрогобицькі медики можуть надавати вчасну медичну допомогу при інфаркті, обстежувати судини, проводити операції зі стентування.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на пресслужбу оргвідділу виконкому міськради.

Облаштування цього відділення обійшлося у 26,5 мільйонів гривень: 23,5 мільйони гривень виділив Уряд, 3 мільйони гривень – кошти місцевого бюджету Дрогобича.

Вітаючи дрогобичан з черговим успіхом у медичній галузі, заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик відзначив успішну трансформацію медицини Дрогобича. Відкриття відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії у Дрогобичі, за словами Романа Ілика, важливо тим, що тепер мешканців навколишніх територій та гірської місцевості не потрібно везти до Львова. Це скорочує не лише час транспортування пацієнта, а й збільшує час та шанси для його порятунку.

Міський голова Тарас Кучма у своїй промові наголосив, що перемога та успіх можливі лише тоді, коли є взаєморозуміння та підтримка. У випадку з відкриттям відділення та закупівелеюангіоргафа, за який точилися баталії, – це об’єднання зусиль посадовців та депутатів місцевого, обласного та державного рівнів.

Loading...