Новини » Спорт 18 червня, 2019, 9:17
Сьогодні УАФ має прийняти рішення щодо участі «Олімпіка» в чемпіонаті Прем’єр-ліги
ffu.ua
ffu.ua

Президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко висловився щодо рішення клубів Прем’єр-ліги залишити донецький клуб «Олімпік» в Прем’єр-лізі в наступному сезоні.

«Ми бачимо, що було рішення дисциплінарних органів, де молоді футболісти «Олімпіка» U-19 і U-21 були виключені з чемпіонату. З іншого боку, всі 12 клубів УПЛ підтримали то, щоб перша команда донеччан, не отримавши покарання, мала можливість підтримувати всі клуби і грати в наступному сезоні в чемпіонаті, а не нести покарання за команди U-19 і U-21. Вважаю, що це прецедентне рішення всіх клубів Прем’єр-ліги.

Запитайте у власників клубів, чому вони підтримали таке рішення. Якщо вони так вирішили, то ми зобов’язані зберігати в нашому футболі баланс, щоб чемпіонат стартував і всі клуби розуміли, що є спортивний принцип. Але в той же час є і дисциплінарні органи, які прийняли рішення, і ніхто з цим не сперечається. Я впевнений, що в нашому футболі закон буде головним. Але у клубів цікаво запитати: вони за те, щоб робити такі виключення з правил? Моя позиція в цій справі, щоб Виконком надав свою думку з цього приводу. Було запропоновано кожному члену Виконкому або підтримати рішення клубів, або відмовити їм. Тоді це буде зовсім інша історія, яка може переглянути рішення УПЛ», – цитує Андрія Павелка ua-football.com.

Відзначимо, що КДК УАФ дискваліфікував дві молодіжні команди «Олімпіка» за участь в договірних матчах, в той час як за регламентом УПЛ, наявність молодіжних команд у клубів Ліги є обов’язковим.

Також нагадаємо, що 12 червня клуби УПЛ на загальних зборах проголосували за те, щоб залишити донецький клуб в елітному дивізіоні, незважаючи на відсутність в його складі команд U-21 та U-19.

Додамо, що остаточно рішення по атестату клубу УАФ повинна винести cьогодні, 18 червня.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 05:56 :11