Новини » Політика 18 червня, 2019, 21:22
«Слуга народу» – як потрапити до списку партії: приклад Ірини Верещук
ZIK
ZIK

Прийнявши запрошення стати членом партії «Слуга народу», я надала всі свої пропозиції щодо законопроєктів. Я прийшла на співбесіду, ми поговорили, і мене запросили на з’їзд.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK розповіла директор Центру Балто-Чорноморських досліджень Ірина Верещук.

Ірина Верещук, відповідаючи на запитання глядачів щодо того, яким чином вона потрапила у списки партії «Слуга народу», зазначила наступне:

«Я вже була знайома з Дмитром Разумковим, який є першим номером партії. Він також є керівником «Слуги народу». Через різні ток-шоу, на яких ми часто зустрічалися, часто дебатували, дискутували, ми виробляли спільну позицію.

І прийнявши таке запрошення, я надала всі свої пропозиції щодо законопроєктів, зокрема щодо децентралізації. Ми поговорили, я прийшла на співбесіду, й мене запросили вже на з’їзд», – розповіла колишній мер Рави-Руської.

Також Ірина Верещук висловила сподівання, що в Україні більше не буде такої «ганебної Ради і такої ганебної поведінки народних депутатів».

Окрім цього, політик надіється, що недоторканність із народних депутатів буде знято, натомість буде прийнято закон про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство».

«Сподіваюся, що таких патологій, такої ганьби не буде ніколи», – підкреслила Ірина Верещук і закликала політиків підставити новообраному Президенту України Зеленському «плече, а не ніжку».

Нагадаємо, Ірина Верещук розповіла, як у партії «Слуга народу» хочуть карати депутатів-прогульників.

Читайте більше новин на тему: вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 05:32 :09