Новини » Політика 18 червня, 2019, 1:48
Скарги Гройсмана на БПП – як рубрика «внезапно», – політтехнолог
ZIK
ZIK

Немає нічого дивного в намаганні Володимира Гройсмана зараз відмежуватися від Петра Порошенка, адже треба враховувати його великий антирейтинг. Також в Україні переважно виграють ті, хто перебувають в опозиції. Тому позиція Гройсмана є зрозумілою, але виглядає смішно, адже він таки є представником БПП.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповів політтехнолог Тарас Загородній.

«Про заяву Гройсмана, який поскаржився на Порошенка пишуть в інтернеті, як про рубрику «внезапно». Бо насправді Гройсман є представником БПП, він був соратником президента і нічого подібного раніше ми не чули, допоки Порошенко не пішов з посади», – сказав Загородній.

За його словами, з точки зору політтехнологій, може Гройсман робить і правильно, що відмежовується від попереднього президента і влади. Адже в Україні переважно перемагає опозиція.

«Немає нічого дивного в намаганні Гройсмана відмежуватися від Порошенка, враховуючи його величезний антирейтинг. Але поки що Гройсману не вдалось увійти у більш сильні блоки, які б його тягнули і таки стати опозицією», – зазначив він.

Він наголосив, що інші гравці вже активно консолідуються і є шанси, наприклад, у «Свободи», де нарешті домовились Білецький з Ярошем. Принаймні, разом вони виглядають більш-менш вагомо. Також Тимошенко є самодостатньою і може грати у власну гру і претендувати на прем’єрське крісло у наступному парламенті. Та і Ляшко теж може бути самостійним гравцем. У Гройсмана ж інша ситуація.

«Гройсману треба не забувати, що він є чинним прем’єр-міністром, тому у нього найважча ситуація. Бо важко говорити, що він є в опозиції, будучи прем’єр-міністром. Ба більше, йому не вдалось домовитися з багатьма гравцями, які б могли його витягнути. Принаймні, поки що я бачу достатньо сумні перспективи», – вважає Загородній.

Адже, на його думку, можна говорити, що у всьому винен Порошенко, але українські політики цю риторику вже давно взяли на озброєння.

«Першим про провину попередників почав говорити ще Леонід Кучма, коли був прем’єр-міністром. Він теж казав, що у нього було недостатньо повноважень. Тому в цьому випадку з Гройсманом є намагання «петляти» між опозицією і намаганням відсторонитися від іміджу соратника Порошенка. Хоча я думаю, що і Порошенко із задоволенням цим скористається у випадку виправлення вже власного іміджу. Бо він тепер з полегшенням може говорити, що у всьому винен Гройсман і він все провалив. Тобто бити горщики», – додав він.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман назвав «Блок Петра Порошенка», за списками якої він був обраний до Верховної Ради в 2014 році, «старою партією, яка має відійти в минуле». Аналогічну характеристику голова уряду дав партії Юлії Тимошенко.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 08:34 :14