live

Процес розпаду Росії вже почався, – нардеп «Самопомочі»

ZIK

Маємо очікувати, коли Росія ще більше ослабне. І в України з’явиться вікно можливостей приєднатися до НАТО та ЄС.

Це заявив народний депутат України Олександр Опанасенко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Коментуючи заяву Президента України Володимира Зеленського щодо готовності почати перемовини безпосередньо з Путіним, депутат зауважив, що Президент як відповідальний за дипломатичний і силовий блок, дійсно має використовувати будь-яку можливість для перемовин.

«Ключове питання в тому, що вирішити проблему між Україною та Росією не можливо без поступу з обох сторін. Натомість Росія навіть не хоче визнавати свою суб’єктність у цьому процесі, а тому, безумовно, жодних поступок не буде. Адже немає сенсу робити перемовини з тим, хто не визнає своєї відповідальності», – пояснив Опанасенко.

На думку депутата, в такому затягнутому процесі Україна повинна дотримуватися своєї позиції, посилювати державну потугу, постійно розвиваючи армію та встановлюючи тісні зв’язки з партнерами.

«Ми повинні готуватися до будь-яких сценаріїв розвитку подій і посилювати співпрацю з партнерами, а це Польща, Ізраїль, США та ЄС. Також маємо очікувати, коли Росія ще більше ослабне, і в України з’явиться вікно можливостей приєдналися до НАТО та ЄС. До того ж історія засвідчує, що не було імперій, які могли довго й успішно існувати. І я впевнений, що процес розпаду Росії вже почався, і це – лише питання часу», – підкреслив Олександр Опанасенко.

Як повідомляли, Президент Володимир Зеленський під час візиту до Берліна звернувся до агітаторів за зняття санкцій із РФ, заявивши, що це єдиний безкровний шлях відновлення миру.

Loading...