Новини » Політика 18 червня, 2019, 15:53
Не Порошенко: політолог спрогнозував, хто може стати «зубатою» опозицією Зеленському
ZIK
ZIK

Якщо «Слуга народу» отримає прогнозовану більшість у парламенті, відбудеться фактично монополізація влади. Не зрозуміло, які існуватимуть запобіжники, щоб Володимир Зеленський «не розвернувся в іншу сторону». Тому країні потрібна «зубата» й політично досвідчена опозиція.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

Він наголосив: не розуміє логіки партії Порошенка «Європейська Солідарність» про те, що не слід критикувати Зеленського, аби втримати виборця.

«Виборець і без того від вас втече, у вас немає електорату Зеленського, у вас він – зовсім інший», – вважає політтехнолог.

Він підкреслив: в обох політиків партії – лідерського типу, попереду, фактично, третій тур президентських виборів. Сумнівно, що електорат «Слуги народу» відвернеться від нього і перейде до «Європейської солідарності».

«Вони ж втрачають свій електорат, до того ж доволі інтенсивно», – зауважив Тизенгаузен.

Водночас він наголосив: якщо «Слуга народу» отримає більшість у парламенті, відбудеться фактична монополізація влади однією політсилою.

«Якщо вони потім розвернуться кудись не в ту сторону, що будемо робити? Адже влада, фактично, буде монополізованою», – наголосив експерт.

Він переконаний: хоча й Зеленський повернув громадянство Міхеїлу Саакашвілі, та саме цей політик може стати реальною опозицією новому президенту.

«Має бути зубата опозиція з досвідом роботи в політиці. Мені здається, що Саакашвілі це може вдатися. Він вибуховий, може бути противагою навіть поза парламентом. Він ж не був у Верховній Раді, коли влаштовував Порошенку тут веселі дні», – зауважив Борис Тизенгаузен.

Як повідомлялось раніше, У виборчому штабі партії «Європейська солідарність» експрезидента Петра Порошенка вирішили публічно не критикувати чинного главу держави Володимира Зеленського та лідера партії «Голос» Святослава Вакарчука.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 21:06 :54