Нардеп Грановський придивляється до 101 округу на Кіровоградщині

Олександр Грановський

Політик із оточення Порошенка – Олександр Грановський, який нещодавно заявив про вихід із фракції БПП і до останнього часу планував балотуватися у №169 окрузі Харкова, придивляється до округу №101 в Кіровоградській області, де у 2014 році перемагав «ректор-співак» Михайло Поплавський.

Про це написав журналіст Іван Сергієнко, передає ГолосUA.

«Як розповіли поінформовані джерела з БПП, зараз у Грановського, який заради того, щоб стати народним депутатом, навіть став головою Федерації шахів в Харкові, виникли серйозні проблеми в «першій столиці України «. Його почали вичавлювати з округу», – зауважив Іван Сергієнко.

За його інформацією, це сталося через те, що хоч Грановський і пішов з команди Порошенко, але до представників нової влади так і не наблизився, незважаючи на те, що провів кілька зустрічей з олігархом Ігорем Коломойським. Відтак, як і решта соратників по команді п’ятого президента України, Грановський ризикує серйозно промахнутися з подібними політичними міграціями.

«Незважаючи на величезну ресурсну репутація у» головного по юрсхемах», справи у Грановського не дуже, адже конкуренти на округах центральних регіонів країни у нього більш ніж серйозні. І не тільки з партії Зеленського», – резюмує Сергієнко.

Як повідомлялося, народний депутат України Олександр Грановський вийшов з партії «Блок Петра Порошенко» (БПП) у зв’язку з рішенням йти на парламентські вибори по мажоритарному округу.Loading...