Новини » Політика

Ми не починали війну. І хочемо її завершити, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський під час візиту до Берліна звернувся до агітаторів за зняття санкцій з РФ, заявивши, що це єдиний безкровний шлях відновлення миру.

Як повідомляє Європейська правда, про це Зеленський заявив на спільній прес-конференції з Ангелою Меркель у вівторок.

«Я знаю про заклики окремих політиків та представників великого бізнесу Німеччини щодо необхідності скасування санкцій і відновлення ділової активності з РФ. Хочу звернутися до них, впевнений, що вони мене почують: ми не починали цю війну, але ми мріємо і боремося за її завершення щодня», – сказав Зеленський.

«Ми не хочемо, щоб від санкцій страждали наші європейські партнери, які вирішили стати поруч з нами, щоб відновити право та справедливість в Європі. Але це єдиний безкровний шлях відновлення миру на континенті і він має бути пройдений до самого кінця», – додав Володимир Зеленський.

Разом з тим Зеленський зазначив, що Меркель запевнила його у незмінності позиції Німеччини щодо санкцій.

«Канцлер запевнила – позиція Німеччини є незмінною. Я дуже вдячний за це. Це підтримка територіальної цілісності і суверенітету і збереження санкцій стосовно дій РФ. Це стосується як Донбасу, так і окупованого Криму. Я вдячний за цю послідовну позицію», – сказав президент України.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...