Із 2015-го 700 патрульних автівок по Україні чекають на ремонт, – Євген Жуков

ZIK

У 2015-му – перший рік роботи патрульної поліції – було розбито дуже багато автівок. Відтак, вони досі десь стоять і чекають своєї черги на ремонт, а це 40% всього автопарку поліції – приблизно 700 авто на всю Україну.

Про це зазначив начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков у ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Правоохоронець пояснив, що численні ДТП за участі патрульних автомобілів пов’язані з тим, що у поліцейських було мало досвіду водіння саме службового автомобіля.

«Я не хочу звинувачувати ні суспільство, ні поліцію. Проблема існує через те, що коли поліцейський включає проблисковий маячок і сирену, то він впевнений, що згідно з ПДР його всі мають пропускати. Але водії не завжди дотримуються таких правил, а тому, відповідно, на перехрестях часто відбуваються аварії», – прокоментував Євген Жуков.

Він зауважив, що і патрульні, і швидкі, і загалом службовий транспорт часто потрапляють у ДТП. Але оскільки до поліції є чи не найбільший запит суспільства, то саме її помилки найбільш помітні.

«Усі машини поліції застраховані, а за свій рахунок ремонтують лише ті екіпажі, з провини яких сталася аварія. Утім, автомобіль може очікувати на виплату страхової компанії протягом півроку і більше, але ж нам потрібно працювати. Тому зараз ремонт авто відбувається за гроші Департаменту патрульної поліції через тендерні процедури.

Окрім цього, є така проблема, що в 2015-му – перший рік роботи патрульної поліції – було розбито дуже багато автівок. Відтак, вони досі десь стоять і чекають своєї черги на ремонт, а це 40% всього автопарку поліції – приблизно 700 автівок на всю Україну», – визнав Євген Жуков.

Як повідомляли, у Чернівцях патрульні поліцейські допомогли водієві, якому стало зле за кермом автомобіля.

Читайте більше новин на тему: ДТП

Loading...