Новини » Політика

Фесенко прогнозує «Слузі народу» серйозні внутрішні протиріччя

ZIK

У списку партії «Слуга народу» існує ідеологічна строкатість, і вона дасться взнаки під час роботи парламентської фракції.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Фесенко.

Відповідаючи на запитання щодо монолітності політичної партії «Слуга народу», Володимир Фесенко закликав звернути увагу на досвід великих парламентських фракцій.

«У великих фракціях завжди були внутрішні протиріччя, змагання різних конкуруючих угруповань. Це об’єктивна ситуація, у великих фракціях це просто неминуче», – зазначив політолог.

Володимир Фесенко зауважив, що у списку «Слуги народу» є різні люди – з ліберальними поглядами, є люди, які вважають, що треба пріоритетом зробити примирення з Росією, а є люди, які є непоганими професіоналами і про яких нічого сказати не можна, тож і судити, якими вони будуть депутатами, нині складно.

«Така ідеологічна строкатість уже є в списку, і вона може дасться взнаки уже під час роботи фракції… Неоднорідність проявиться неминуче, а через певний час можуть початися внутрішні серйозні протиріччя, насамперед – з ідеологічних міркувань», – прогнозує політолог.

Володимир Фесенко додав, що у фракції цієї політсили може виникнути певний плюралізм з точки зору «приналежності» її членів до певних олігархів.

Він також наголосив, що мало створити велику фракцію у парламенті – «Слузі народу» слід працювати над створенням реальної партії, і місцеві вибори будуть для неї іспитом.

Нагадаємо, як свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» протягом 6-9 червня, лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія «Слуга народу», яку готові підтримати 47,5% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков вказав на особливості майбутньої коаліції.

Loading...