Новини » Економіка 18 червня, 2019, 12:05
Ефект роботи АМКУ в 20 разів перевищує держфінансування органу, – Терентьєв
Антимонопольний комітет України. Фото: apostrophe.ua
Антимонопольний комітет України. Фото: apostrophe.ua

Минулого року позитивний економічний ефект від роботи Антимонопольного комітету України досяг 4 мільярдів гривень. Це у 20 разів перевищує фінансування органу державою.

Про це заявив глава АМКУ Юрій Терентьєв в ефірі телеканалу «112 Україна».

За словами Терентьєва, в АМКУ організована система економічної співпраці та розвитку, яка дозволяє системно підходити до розрахунку позитивного економічного ефекту від діяльності відомства.

«У 2016 році, використовуючи найкращі підходи, ми ввели організацію економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Підхід до розрахунку позитивного економічного ефекту від діяльності нашого відомства, а також в нашій поточній роботі використовуємо як показник не для розрахунку ефективності наших минулих дій, а для планування майбутніх. Тобто, кожен структурний підрозділ повинен розуміти, де має докладати свої зусилля для досягнення максимального ефекту. Минулого року цей показник досяг 4 мільярдів гривень, що в 20 разів перевищує фінансування антимонопольного комітету», – заявив глава АМКУ.

При цьому кількість скарг, які отримує АМКУ, щороку зростає більш ніж на 50%. За останні три роки вона зросла з 1500 до цьогорічних 9000.

«Коли чотири роки тому, у 2015-му, я прийшов на роботу в Антимонопольний комітет, моїм головним завданням, було не, скажімо так, займатися певною політизованою популістської діяльністю, а насправді створити ефективне відомство, яке системно відпрацьовує весь комплекс проблематики з основних ринків, і які стратегічні завдання може пріоритезувати. Не створювати якусь штучну тимчасову рекламу навколо одного, наприклад, популярного кейса, а насправді стати центром компетенції з основних питань. Це робота трохи менш популярна, з точки зору реклами, але більш системна, більш якісна для суспільства», – заявив Терентьєв.

Як повідомлялось раніше, Антимонопольний комітет оштрафував 22 із 24 компаній, які брали участь у тендерах Міноборони на поставку харчування для армії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 21:10 :36