Новини » Суспільство 18 червня, 2019, 7:16
Чому патрульні їдуть на виклик 2-4 години – пояснив начальник департаменту Нацполіції
ZIK
ZIK

Патрульні можуть довго їхати на виклик через те, що надходить дуже багато звернень від громадян. Зокрема за добу в країні може бути 25-30 тисяч викликів поліції. І коли помирають рибки в склянках у зоомагазині, це також виклик, на який ми маємо реагувати.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков.

«Дуже часто ми можемо почути від людей про те, що вони довго чекають на приїзд екіпажу поліції. Буває, що чекають 2-4 години. Таке справді є, про це не говорять. Особливо таке буває у великих містах. Зокрема в Києві та в Одесі. А чому так відбувається? Бо дуже багато викликів надходить на лінію «102». За добу в країні може бути 25-30 тисяч викликів поліції», – розповів начальник Департаменту патрульної поліції.

За словами Євгена Жукова, поліцейські отримують дзвінки і про померлих рибок у склянках, і про тяжкі злочини, які загрожують життю людей. Але обов’язок патрульних, наголошує гість програми, реагувати на всі отримані виклики.

«Коли помирають рибки в склянках у зоомагазині, це також виклик. Поліцейські мають реагувати і їдуть туди. Також виїжджають, коли голосно грає музика, чи на дитячому майданчику розпивають алкогольні напої. Але це показує рівень довіри людей до поліцейських.

Також у нас бувають такі ситуації, коли екіпаж, який закріплений за певним районом, з якого поступив виклик, знаходиться у цей час на іншому виклику по тяжкому злочину. Тоді на цей виклик виїжджає екіпаж із ближнього району. Це називається пріоритетність виклику. Якщо немає загрози життю людей, то це ставиться на другий план. Якщо є – туди виїжджають поліцейські першочергово. Тому бувають затримки із приїздом поліцейських на виклик. Люди також це повинні розуміти», – прокоментував начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков.

Нагадаємо, Євген Жуков розповів про нові деталі вбивства поліцейськими 5-річного хлопчика Кирила Тлявова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 01:15 :12