Новини » Суспільство 18 червня, 2019, 5:40
Археологи виявили під лапами Сфінкса таємний прохід
Археологи виявили під лапами Сфінкса таємний прохід
Археологи виявили під лапами Сфінкса таємний прохід

Археологи виявили під лапами Сфінкса таємний прохід. Вчені припускають, що під лапами Сфінкса є таємний прохід у підземелля, яке може привести до багатства високорозвиненої цивілізації тих часів – до «Бібліотеки знань».

Про це повідомляють Акценти.

Існує думка, що саме в цій «Бібліотеці» людство може відкрити для себе безліч таємниць, мудрості, артефактів, які можуть змінити наші уявлення про історію.

Подейкують, що цей прохід в підземелля всякими способами захищає влада Єгипту після того, як хтось виявив його під лапами Сфінкса, адже вони не хочуть показувати таємні знання тих століть. Але ця інформація не достовірна, так як це всього лише домисли людей. Однак під пірамідами зберігається безліч глибоких підземельних приміщень в десятки метрів – так чому ж ці тунелі не можуть проходити і під лапами Сфінкса?

Зовсім недавно була знайдені двері на Сфінксі. Припускають, що це саме ті двері, які зберігають за собою гіпотезу таємних приміщень.

Відомий вчений Стародавнього Єгипту Метт Гроулінг стверджував, що дані двері таємно могли перевести в Лувр більше століття тому. Але заради чого?

Метт Гроулінг переконаний в тому, що дані двері знаходиться між лапами Сфінкса, що підтверджує старий малюнок. Але як би старанно археологи не намагалися отримати дозвіл на розкопки, влада Єгипту навідріз відмовляє. Хто знає, що за цими дверима? Складно навіть уявити, які таємниці зберігаються за нею. І якщо їх так охороняють, то чи варто їх взагалі відкривати.

Нагадуємо, що в Перу археологи виявили дивну знахідку: 100 трупів в крихітних килимках. Археологи з Інституту досліджень Анд виявили в Тамбо-Велья на півдні Перу два ритуальних поховання морських свинок. Поховання знаходилися під будівлями інків, що оточували велику площу для громадських зібрань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 16:26 :16