Новини » Політика 18 червня, 2019, 6:18
Американський генерал в захваті від професіоналізму українських військових

Генерал-полковник армії США (у відставці) Девід Петреус, який командував коаліційними військами в Іраку і Афганістані, а пізніше був директором ЦРУ, недавно відвідав район проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі.

Про це повідомляє прес-центр ОС в Facebook.

Світлина від Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation.

Він надав коментар щодо побаченого під час візиту: «Мене дуже вразив професіоналізм українських сил, з якими посол Гербст і я мали можливість провести час під час візиту в Авдеевкe і на ділянки фронту біля Донецького аеропорту. Командувачі, з якими ми зустрілися, були явно дуже компетентними і досвідченими. Молоді українські хлопці у військовій формі, яких ми бачили, також справили на мене велике враження. Власне, всі українці повинні пишатися ними – і бути вдячними за їх службу «.

«Дуже сумно бачити, що було зроблено з цією частиною України, – зазначив генерал Петреус – але бачити тих, хто зголосився стати на службу Україні в годину війни, надзвичайно надихає. Нам з послом Гербстом було привілеєм провести з ними час, і ми поїхали з фронту, надихнувшись тими лідерами і солдатами, з якими ми зустрілися. Вони однозначно заслуговують на те, щоб наша країна і наші союзники і в подальшому їх підтримували».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 12:57 :25