Новини » Події 17 червня, 2019, 23:14
Зарплати в патрульній поліції: начальник департаменту назвав суми
ZIK
ZIK

Зараз є тенденція до збільшення заробітної плати рядового співробітника патрульної поліції. Окрім цього, МВС ввели нову систему лізингового житла для поліцейських і рятувальників.

Про це зазначив начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков у ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Правоохоронець зауважив, що з 2015-го року відбувається тенденція до збільшення заробітної плати рядового співробітника патрульної поліції.

«Наразі зарплата патрульного поліцейського в місті Києві складає 13 тисяч гривень, в Одесі та інших містах-мільйонниках – 12 тисяч, а в інших населених пунктах, де проживає менше мільйона громадян, – 10 тисяч гривень. Окрім цього, спецпідрозділ «ТОР» отримує на 2 тисячі більше, ніж рядовий патрульний», – повідомив пан Жуков.

Що ж до соціального пакету правоохоронців, то начальник Департаменту зазначив, що МВС за 2018 рік видало понад 800 квартир усім співробітникам.

«Зараз ввели нову систему лізингового житла за фінансування МВС. Ми можемо взяти квартиру в кредит, а весь процент, наприклад, на 20 років, буде оплачувати МВС. Тобто патрульний у Києві може взяти собі квартиру в лізинг і платити за неї не більш як 4 тисячі гривень. І так само в інших містах України», – підкреслив Євген Жуков.

Як повідомляли, США підтримали програму МВС України по забезпеченню житлом поліцейських і рятувальників на умовах лізингу, що сприятиме входженню в цю програму міжнародних фінансових інституцій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 20:53 :30