Новини » Політика 17 червня, 2019, 22:27
Технологія Тимошенко та Яценюка: журналіст розпізнав у агітації прийом «прем'єрства» з минулого
ZIK
ZIK

Прем’єрське крісло в Україні – це виключно предмет політичних домовленостей.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина.

«А всі ті історії про всенародні вибори прем’єр-міністра…, допоки в нас існує парламентсько-президентська республіка з достатньо сильним Президентом, це все, вибачте, «хіромантія».

Тому що технологічно це можна так позиціонувати, порозвішувати, умовно, Тимошенко, Порошенка, Смешка, Гриценка та інших на бордах із підписом «Майбутній прем’єр-міністр України, голосуйте за прем’єр-міністра». І це технологічно частково спрацює», – зазначив Сергій Щербина та додав, що свого часу Юлія Тимошенко та Арсеній Яценюк це застосовували.

«Але, по своїй суті, це все одно буде предмет політичних домовленостей, тому говорити нині про прем’єр-міністра не можна навіть теоретично, бо ми взагалі не розуміємо, як виглядатиме більшість у Верховній Раді і якою вона буде. Чи буде у «Слуги народу» монобільшість, чи треба буде на борт брати інших?» – зазначив Сергій Щербина.

Журналіст зауважив, що в разі, якщо партія «Слуга народу» отримає у Верховній Раді 226 депутатських мандатів, то матиме право не створювати коаліцію, а самостійно пропонувати кандидатуру керівника уряду. Сергій Щербина звернув увагу на те, що нині не бачить у «Слуги народу» кандидата на прем’єрський пост.

«Тоді питання дуже відкрите, хто буде прем’єр-міністром, бо покажіть мені зараз хоча б потенційного кандидата у «Слуги народу»! Я не знаю і не бачу», – сказав журналіст.

Як повідомляли, у партії «Слуга народу» пропонують до списку кандидатур на посаду прем’єр-міністра додати маловідомі прізвища.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 01:56 :12