live
Новини » Київ

Театр «Актор» запрошує на літні літературні читання на свіжому повітрі

21 та 22 червня о 20:00 у Києві по вулиці Велика Житомирська, 40 у дворику трупа театру «Актор» проведе перший сеанс літніх літературних читок в рамках проекту «Summer time в «Акторі». На відкритій локації у дворі театру читатимуть короткі розповіді-анекдоти Вуді Аллена зі збірки «Повний безлад», пригощатимуть шампанським, розважатимуть музикою.

Поки репертуарні театри беруть перерву, а добра частина жителів міста планують відпустки, ми організовуємо свій варіант легкої літньої театральної розваги на вечір.

«Summer time» – літній проект театру «Актор». Суть його полягає в тому, що кожні вихідні артисти трупи збиратимуться на затишному подвір’ї, аби прочитати вам в ігровій формі вибрані твори класиків і нонконформістів від літератури.

Одна з основних задач проекту – не так частувати вас у прекрасну червневу погоду похмурим Достоєвським на ніч, як допомогти налаштуватись на гармонію, бризки шампанського, гарний настрій, джазовий післясмак і по можливості досягти ефекту повного chill out.

Для першої події «Summer time в «Акторі»: фейлетони Вуді Аллена» ми обрали тексти блискучого нью-йоркського режисера і сатирика. Ми в театрі «Актор» просто впевнені, що мотиви Верхнього Іст-Сайду розпорошать міську спеку і нададуть шарму вихідним.

Loading...