Новини » Політика 17 червня, 2019, 23:34
Піонтковський: В Україні сьогодні є лише дві партії – опору агресії і капітуляції
Російський політолог Андрій Піонтковський
Російський політолог Андрій Піонтковський

В сучасній Україні політики поділяються на тих, хто за опір російської агресії, і тих, хто за капітуляцію.

Таку думку для «Радіо Свобода» висловив російський політолог Андрій Піонтковський.

Розмірковуючи про перемогу Володимира Зеленського на президентських виборах в Україні, Піонтковський зазначив, що Зеленський «проголосив себе» партією миру «і затаврував свого суперника (Петра Порошенка) як лідера» партії війни «.

«Сам термін «партія війни» був зрадницьким по відношенню до України брехнею «Зеленського», свідомої підміною понять, нейролінгвістичним маніпулюванням свідомістю виборців і величезним подарунком кремлівській пропаганді. В Україні не може бути «партії війни» за визначенням», – написав політолог.

Піонтковський вважає, що «партія війни – це військово-політичне керівництво Росії».

«Україна – жертва агресії військової наддержави, яка захопила у неї частину території і не приховує своєї мети знищити по-братськи Україну як незалежну державу. Україна не здатна військовим шляхом повернути захоплені ворогом території. Але Україна змогла, підвищуючи боєздатність своєї армії, спираючись на політичну підтримку своїх друзів і союзників, зупинити подальшу агресію Росії. В Україні сьогодні є тільки дві партії: партія опору агресії і партія капітуляції», – підкреслив політолог.

Партія опору зобов’язана в ході поточної виборчої кампанії перехопити політичну ініціативу у партії капітуляції, у якій два ешелони. Перший – це відверті вороги української державності. У них, на жаль, є своя база прихильників. Але це явна меншість (до 10%). Переконаних патріотів в Україні набагато більше.

Другий ешелон потенційних капітулянтів значно небезпечніший. Ще раз підкреслю: я нічого не знаю про коміка Зеленського, крім того, що він мені не подобається як актор. Але з кожним днем ​​виборчої кампанії все більше прояснюється політтехнологічний проект «Зеленський». Уявіть собі такий собі «Нічний дозор Зеленського», колективний портрет тих товстошиїх вождів, яких нам так чи інакше вже представили: Богдан, два Шефіра, Стефанчук, Коломойський, Ткаченко, Тищенко, Мулик, Співак... У їхніх біографіях і в їхніх промовах читаються спрага бабла і спокусливих принад влади, безмежний цинізм, готовність приймати будь-який вигляд, служити будь-якому господареві і абсолютну байдужість (як і у фізичногоЗеленського) до ідеї української державності, а то й пряме відторгнення цієї ідеї.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 20:54 :42