Новини » Політика 17 червня, 2019, 19:55
«Пес-кіт» чи «собачка-миша»: Савченко розгадала план «старих політиків»
ZIK
ZIK

Старим політикам дуже вигідний старий закон, де прохідний бар'єр складає 5%. Вони хочуть знову завести у Раду п'ять партій, перейменувавши їх у «пес-кіт», «собачку-мишу».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявила заступник голови політичної партії «Суспільно-політична платформа Надії Савченко» Віра Савченко.

Пані Савченко вважає, що старі політики скористалися суспільним запитом на оновлення парламенту, і їм вигідно дуже швидко провести вибори за старим законодавством.

«Всім дуже вигідний старий закон із 5% прохідним бар'єром, щоб не пустити в парламент молоду кров і щоб там все залишити, як і було. Вони хочуть розділити між собою ці місця і знову завести п'ять партій, перейменувавши їх у «пес-кіт», «собачку-мишу». Всі люди з «НФ» перетекли в партію «ЄС». Тому дуже дивно спостерігати за списками», – зазначила заступник голови партії Савченко.

Зокрема, за її словами, розстановка сил у майбутньому парламенті за результатами рейтингів нагадує президентські вибори, коли простому українцю нав'язували думки, що на першому місці – Порошенко, на другому – Тимошенко або міняли їх місцями. Коли люди почали відверто говорити, що це неправда, тоді все змінилося за останні два місяці.

«Те саме я спостерігала, що нам роблять штучну правду, нав'язуючи таку думку. Я в це не вірю, і мені прикро, що підхід до дочасних виборів або оновлення влади відбувається за старими правилами», – наполягає Віра Савченко.

Як повідомляли, на позачергових виборах до ВРУ наразі мають шанс потрапити п’ять партій. Про це свідчать результати опитування, проведеного КМІС з 26 травня до 7 червня. Так, за президентську партію «Слуга народу» готові проголосувати 48,5% опитаних українців, які визначились із вибором.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 08:01 :16