Новини » Світ 17 червня, 2019, 0:11
Обидві сторони відчувають «глибоке розчарування» – Штайнмаєр про стосунки з РФ

Європейським країнам слід підтримувати з Росією менш близькі стосунки, ніж раніше, впевнений президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

Як повідомляє Deutsche Welle, про це Штайнмаєр заявив у Фінляндії в неділю, 16 червня.

«Надії на всеосяжне партнерство з Росією з дедалі більшим ступенем інтеграції не виправдалися, додав він. За словами Штайнмаєра, обидві сторони в даний час відчувають «глибоке розчарування».

Конфлікт на сході України, а також анексія українського півострова Крим справляють значний вплив на відносини Європи та Росії, зазначив президент Німеччини. З майбутньою Росією неможливо вести справи «у звичному режимі», – підкреслив він», – ідеться в повідомленні.

Крім того, на думку Штайнмаєра, неприпустимо мовчки схвалювати звуження простору для свободи вияву думок російського громадянського суспільства. Нещодавнє затримання кореспондента інтернет-видання «Медуза» Івана Голунова знову демонструє, що необхідно зберігати пильність, заявив глава німецької держави.

«Наші власні здібності щодо зміни Росії обмежені», – зазначив Штайнмайер. За його словами, Європі слід усвідомлювати це «в інтересах більш функціонального партнерства».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 18:36 :28