Новини » Світ 17 червня, 2019, 13:34
Необхідно розширювати співпрацю для подолання екологічних викликів у Чорному морі, – ЄС

В ЄС наголошують на необхідності розширення міжнародного співробітництва для подолання екологічних і кліматичних викликів у Чорному морі.

Рада Європейського Союзу на рівні міністрів закордонних справ країн-членів ЄС заявила про намір набути повноправного членства в Комісії із захисту морського середовища Чорного моря від забруднення.

Про це йдеться у висновках Ради ЄС щодо залучення ЄС до регіональної співпраці у регіоні Чорного моря, ухвалених сьогодні в Люксембурзі, – передає УНІАН.

«Рада ЄС вітає співпрацю між Євросоюзом і головними регіональними і міжнародними організаціями, які здійснюють активну діяльність у регіоні Чорного моря і, зокрема з Організацією Чорноморського економічного співробітництва та Генеральною комісією з питань рибальства в Середземному морі. Рада ЄС знову підтверджує мету Євросоюзу набути повне членство в Комісії із захисту морського середовища Чорного моря від забруднення», – наголошується у повідомленні.

Зазначається, що Рада ЄС особливо звертає увагу на необхідність розширення міжнародного співробітництва для подолання екологічних і кліматичних викликів у Чорному морі.

Нагадаємо, комісію із захисту морського середовища Чорного моря від забруднення було створено відповідно до Конвенції про захист Чорного моря від забруднення, яку у 1992 році підписали Туреччина, Росія, Румунія, Грузія, Болгарія та Україна. Верховна Рада ратифікувала конвенцію постановою від 4 лютого 1994 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 10:44 :25