Новини » Політика

Макрон висловився щодо переговорів Зеленського з Росією

ZIK

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що готовий підтримати Володимира Зеленського в намірі відновити мир в Україні. Також Президент Франції готовий підтримати Україну в діалозі з Росією.

Про це президент Франції Еммануель Макрон заявив під час спільного брифінгу з Президентом України Володимиром Зеленським.

Трансляцію брифінгу вів телеканал ZIK.

Еммануель Макрон привітав Володимира Зеленського з перемогою на виборах і заявив, що Франція готова продовжувати з Україною дружні стосунки.

«Зараз Франція головує у «Великій сімці», тому хотілось би, щоб ця співпраця була в контексті реформ і трансформації. Ми також хотіли би, щоб розвивалися нові стосунки між французькими та українськими підприємствами. Ми визначили для себе структурні проєкти. Хочемо зараз розвивати інфраструктуру в різних регіонах, але пріоритетом є розбудова на Донбасі», – зазначив Еммануель Макрон.

Щодо конфлікту на Донбасі, президент Франції запевнив, що готовий підтримати Зеленського в його намірах відновити мир в Україні.

«Ми хочемо повернутися до Мінського формату для того, щоб в Україні був мир. Я готовий підтримати вас, пане Президенте, в цьому намірі й також у діалозі з Росією. Коли такий момент настане, Франція готова провести засідання Нормандського формату для того, щоби підтримати зобов’язання», – повідомив Еммануель Макрон.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський сьогодні перебуває з офіційним візитом у Франції.

У Парижі глава держави зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макроном і представниками ділових кіл.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...