Новини » Події 17 червня, 2019, 13:52
Колишній генерал США у зоні ООС відзначив професіоналізм українських військових

Генерал-полковник армії США (у відставці) Д.Петреус, який командував коаліційними військами в Іраку та в Афганістані, а пізніше був директором ЦРУ, відвідав район проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба штабу ООС.

Він надав коментар щодо побаченого під час візиту: «Мене дуже вразив професіоналізм українських сил, з якими посол Хербст і я мали можливість провести час під час візиту до Авдіївки та ділянки фронту біля Донецького аеропорту. Командувачі, з якими ми зустрілися, були вочевидь надзвичайно компетентними та досвідченими. Молоді українські хлопці та дівчата у військовій формі, яких ми бачили, так само справили на мене велике враження. Власне, усі українці мають пишатися ними – та бути вдячними за їхню службу».

«Дуже сумно бачити, що було зроблено з цією частиною України,» – зазначив генерал Петреус, – але бачити тих, хто зголосився стати на службу Україні у годину війни, надзвичайно наснажливо. Для нас із послом Хербстом було привілеєм провести з ними час, і ми поїхали з фронту, надихнувшись тими лідерами і солдатами, з якими ми зустрілися. Вони однозначно заслуговують на те, щоб наша країна та наші союзники і надалі їх підтримували»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 07:25 :35