live
Новини » Політика

«Голос» нарощуватиме м'язи, «Слуга народу» і «Батьківщина» втрачатимуть, – політолог

ZIK

До 8 липня партії мають право вносити зміни у списки. Вже після остаточного оприлюднення можна буде чітко говорити про рейтинги політсил. Втім, ймовірно, що свої сили нарощуватимуть «Голос» і «Довіряй ділам», а втрачатимуть «Слуга народу», «Батьківщина» та «Європейська Солідарність».

Про це в програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK розповів політолог Андрій Кучер.

«Наразі у нас нема активної фази проведення парламентської кампанії. Це об’єктивна ситуація, при якій мажоритарники затаїлися і чекають на рішення Конституційного Суду. До 8 липня триватимуть зміни до списків партій, після реєстрації ЦВК», – зазначає експерт.

Читайте також: Садовий прокоментував інформацію про домовленості з «Голосом»

Андрій Кучер переконаний: після внесення остаточних корективів до партійних списків можна буде відслідкувати динаміку політичних сил.

«На мій погляд, «Голос» нарощуватиме м'язи. Партія провадить активну агітацію, проводить тури по Україні. Зараз формується політична сила «Довіряй ділам» з Трухановим і Кернесом. Вони теж активно нарощуватимуть потуги, бо набирають до себе спеціалістів», – наголошує експерт.

Андрій Кучер вважає, що популярність і симпатія виборця до партії «Слуга народу» падатиме.

«Ймовірно, за рівнем підтримки просядуть «Слуга народу», «Батьківщина», «Європейська Солідарність». З іншого боку, я не розумію позицію Гройсмана, як йтиме його виборча кампанія. Гройсман грає у свою гру. Йому хочеться залишитися на прем’єрській посаді», – коментує експерт.

Володимир Гросман позиціонує себе як господарник, який має козирі в рукаві і чи не єдиний може вивести країну з економічної кризи, каже політолог.

«Все це популістичні заяви Гройсмана. В одному із постів в соціальних мережах, він написав, що відбиратиме гроші в олігархів, вливатиме їх у спеціальний фонд, який працюватиме на благо держави. Проте для цього в нас є бюджет країни. Та й незрозуміло, що Гройсман робив стільки часу на посаді прем’єр-міністра. На мою думку, такими заявами він себе лише дискредитує», – підкреслює експерт.

Нагадаємо, Володимир Гройсман назвав «Блок Петра Порошенка», за списками якої він був обраний до Верховної Ради в 2014 році, «старою партією, яка має відійти в минуле». Аналогічну характеристику голова уряду дав партії Юлії Тимошенко.

Читайте більше новин на тему: вибори

Loading...