Новини » Світ 16 червня, 2019, 17:00
В Росії поблизу Пензи сталися масові сутички росіян з ромами – є вбиті

У Пензенській області Російської Федерації у селі Чемоданівка Бессоновського району відбулися масові зіткнення на національному підґрунті між місцевими мешканцями та ромами.

Внаслідок зіткнень і бійки, в якій 13 червня брали участь близько 200 чоловік, загинув один 33-річний етнічний росіян, ще чотирьох поранено. Один чоловік перебуває в украй важкому стані в реанімації, розповідає NEWSru.com.

Фото: barakuda765 / youtube.com

Наступного дня близько 1,5 тис. жителів Чемоданівки прийшли на сільський схід, де обговорювалася ситуація, що склалася, а потім вони перекрили федеральну трасу М-5 «Урал», аби привернути увагу федеральної влади до того, що відбувається в селі.

Наразі в усьому Безсонівському районі впроваджено поліцейський план «Вулкан-1». Він передбачає попередження і припинення злочинів проти громадської безпеки. За планом «Вулкан-1» весь особовий склад залучається до припинення масових заворушень у населених пунктах, таборах вимушених переселенців або інших територіях.

Люди в Чемоданівці знаходяться в своїх будинках, вулиці села патрулюються співробітниками правоохоронних органів. Десятки слідчих проводять на місці слідчі дії – обшуки, затримання, допити і т.д.

Як пише «Пензенська правда», вже встановлено усіх учасники конфлікту, трьох людей затримано. Найближчим часом наслідком буде вирішуватися питання про обрання їм запобіжного заходу.

За повідомленнями з соцмереж, приводом до конфлікту став розголос про нібито сексуальні домагання до російських-дівчат підлітків, що відпочивали на ставку. Водночас у ромській громаді таку інформацію заперечують й причиною бійні називають звичайни «побутовий конфлікт», який можна було владнати мирним шляхом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 12:23 :19