Новини » Події 16 червня, 2019, 22:10
У «СІЧі» заявили, що їхня акція не проти ЛГБТ

Ультранаціоналістичний рух «СІЧ» заявляє, що на 18 червня ультраправі готують акцію біля Адміністрації президента не проти ЛГБТ, а проти «безпричинного побиття поліцією мирного зібрання минулого року».

Про це йдеться у заяві «СІЧі» в Telegram у відповідь на інформацію проекту «Bellingcat Monitoring Project», повідомляє Українська правда.

«Акція, яка відбудеться біля Адміністрації президента стосується не грант-параду, а безпричинного побиття поліцією мирного зібрання (з поданою заявкою на проведення) минулого року. Поліція усіх побила і пограбувала. Більшість представників грант-параду дуже зраділи побиттю мирних активістів, серед яких були дівчата та журналісти», – йдеться у тексті.

Організація також запевняє, що «СІЧ не б’є, не нападає, не катує учасників грант-параду вже років п’ять».

«Ми просто прихильники здорових цінностей. І маємо право озвучити свою позицію», – йдеться в повідомленні.

Коментуючи інформацію «Bellingcat Monitoring Project» про членство представника «СІЧі» Сергія Мазура та інших націоналістів у групі в Telegram «Протидія ЛГБТ», організація заявила, що членом групи автоматично стає кожен, хто заходить до цього чату за лінком.

«Власники твіттеру є такими ж членами групи в телеграм-каналі щодо грант-параду, як і Сергій Мазур. Прикро, але факт! Інакше бути не може. Будь-хто, хто хоче почитати обговорення та заходить в цей чат за лінком, автоматично отримує join – стає членом», – пояснюють націоналісти.

Нагадаємо: У неділю новостворений проект «Bellingcat Monitoring Project» повідомив, що напередодні Маршу рівності, запланованого на 23 червня у Києві, члени українських ультраправих та анти-ЛГБТ-груп «Традиція і порядок», Катехон, Братство та інші готують акції протесту проти Прайду.

Зазначалося, що у Telegram було створено групу «Протидія ЛГБТ», сотнями підписників якої є користувачі з вираженою неонацистською позицією.

З 16 червня у Києві відбудеться серія культурно-просвітницьких заходів під егідою «КиївПрайд», яка завершиться Маршем рівності у неділю, 23 червня.

17 червня 2018 року в Києві сталися сутички між правоохоронцями та представниками націоналістичної організації С14, які перекрили дорогу на маршруті руху «Маршу рівності».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 16:12 :41