Новини » Світ 16 червня, 2019, 23:14
Лідери країн ЄС готові переглянути умови Brexit

Лідери країн Євросоюзу продемонстрували готовність до проведення переговорів про умови Brexit із новим прем’єр-міністром Великої Британії.

Про це заявив глава британського МЗС Джеремі Гант, повідомляє Укрінформ з посиланням на ВВС.

«У ЄС кажуть, що якщо до них звернеться британський прем’єр-міністр, у якого будуть ідеї з приводу того, як вирішити питання про кордон у Північній Ірландії, то вони будуть готові переглянути пакет домовленостей», – зазначив Гант.

Як повідомлялося, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер 3 квітня попередив під час виступу в Європарламенті, що за відсутності угоди про Brexit доведеться вирішити три головні проблеми, перш ніж визначати подальші відносини з ЄС.

Перша проблема стосується захисту прав і свобод громадян, які скористалися своїм правом вільного пересування до Brexit. Друга – повага Британією власних фінансових зобов’язань, які країна мала як член ЄС. Третя проблема, що вимагає безумовного рішення, – дотримання духу і букви так званої угоди «Доброї п’ятниці», за якою були досягнуті мир і стабільність у Північній Ірландії та цілісність ринку на острові Ірландія.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 14:05 :59