Аншлюс Білорусі: Узгоджено вже 90% документів

Росія і Білорусь погодили близько 90% програми з поглибленої інтеграції двох країн. Подальше обговорення продовжиться на рівні прем’єр-міністрів, чия зустріч запланована на 21 червня в Мінську.

Про це в суботу, 15 червня 2019 року, повідомив міністр економічного розвитку РФ Максим Орєшкін за підсумками зустрічі з міністром економіки Білорусії Дмитром Крутим у Москві, передає Еспресо.TV з посиланням на ТАСС.

«Три тижні тому, коли прем’єр-міністр Білорусії (Сергій Румас – ред.) приїздив, у вступному слові в дискусії з Дмитром Анатолійовичем (Медведєвим – ред.) він називав цифру в 70%. Я думаю, що зараз вже можна сказати, що у нас 90% документів узгоджено», – пояснив російський міністр. 

При цьому Орєшкін визнав, що «ще є деталі щодо термінів», а далі «буде більш глибока проробка тих елементів, які є», але «ми поступово рухаємося до 100-відсоткової позначки».

Міністр висловив думку, що запланована зустріч прем’єр-міністрів призведе до «серйозного кроку вперед».

«Ми... увесь наступний тиждень... будемо дуже щільно працювати. Наше завдання зараз – підготувати зустріч прем’єр-міністрів. Я полечу до Мінська трохи раніше, ніж Дмитро Анатолійович, ми там ще раз зберемося перед їх зустріччю, ще раз пройдемося. У нас буде два документа: дорожня карта дій і якийсь концептуальний документ, який буде описувати принципи, на базі яких рух буде відбуватися», – підсумував Орєшкін.Loading...