Новини » Політика 15 червня, 2019, 3:18
Заяви команди Зеленського можуть викликати протистояння в суспільстві, – політик
ZIK
ZIK

Зараз немає впевненості, чи партія Зеленського буде однорідною в євроінтеграційних прагненнях. Крім того, багато ідеологічних моментів від оточення Зеленського можуть викликати протистояння в суспільстві.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Ігор Мірошниченко.

Пан Мірошниченко зауважив, що будь-який політик, який приходить до влади, прагне одноосібного керування для того, щоб реалізувати свою програму. Проте, за його словами, в українських реаліях це породжує велике занепокоєння тому, що досі немає впевненості в тому, що партія Зеленського буде однорідною в євроінтеграційних і північноатлантичних прагненнях.

«Ми не розуміємо її преференцій у зовнішньо-політичній сфері, економіці. І зрозуміло, що дуже багато ідеологічних моментів, які лунають із вуст оточення Зеленського, є дуже суперечливими і можуть викликати серйозне протистояння в суспільстві», – зазначив політик.

Саме тому, за його словами, з точки зору існування української державності і продовження курсу, яким рухається Україна, важливо, щоб були запобіжники, особливо враховуючи те, що досі не зрозуміло, якого світогляду дотримується партія Зеленського.

«Дуже необхідно, щоб крім його команди були інші політичні сили, які можуть зважувати і коригувати її курс і в разі необхідності запобігти не лише узурпації влади, але радикальній зміні курсу, який точно не відповідає національним інтересам України», – наголосив Мірошниченко.

Також на запитання ведучої про те, невже в Україні не буде достатньо інших політичних сил, які зможуть врівноважувати команду Зеленського, пан Мірошниченко сказав, що їх достатньо, але важливо, щоб вони були в парламенті.

«Важливо, щоб не було юридичних можливостей. Бо одноосібна більшість – це формування виконавчої гілки влади, вплинути на яку на законодавчому полі буде дуже складно», – прокоментував гість програми.

Як повідомляли, на позачергових виборах до ВРУ наразі мають шанс потрапити п’ять партій. Про це свідчать результати опитування, проведеного КМІС з 26 травня до 7 червня. Так, за президентську партію «Слуга народу» готові проголосувати 48,5% опитаних українців, які визначились з вибором.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 02:03 :44