Новини » Політика 15 червня, 2019, 5:20
Замовники злочинів – російські спецслужби: у СБУ пояснили, чому не можуть довести це в суді
ZIK
ZIK

Щодо низки резонансних справ, є твердження та інформаційні масиви, які підтверджують, що замовниками злочинів є представники російських спецслужб. Проте довести це у суді неможливо через відсутність правової взаємодії.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив начальник Департаменту контррозвідки СБУ Олексій Петров.

«Спецслужби будь-якої держави, особливо держави, яка веде гібридну, відкриту, жорстоку війну проти України, вербуючи людей із будь-якої категорії (або це громадяни України, або це громадяни Росії, яких направляють в Україну для виконання злочинів, особливо – високого рівня соціальної небезпеки), не залишають слідів у тому, що вони є представниками кадрового апарату, кадровими співробітниками російських спецслужб», – зазначив Олексій Петров.

Начальник Департаменту контррозвідки СБУ зауважив, що щодо низки резонансних справ є твердження та інформаційні масиви, які підтверджують, що замовниками (зокрема у справі замаху на журналіста Бабченка чи у справі Рубана) є представники російських спецслужб.

«Проте довести у суді ми це не можемо, бо в нас немає правової взаємодії», – зазначив він.

Журналіст Володимир Бойко уточнив в Олексія Петрова щодо нардепа Надії Савченко: «Це ж ваш агент? Вона давала підписку про співробітництво, інакше не поїхала б в Ірак свого часу». Аналогічне запитання журналіст поставив і щодо фігуранта справи Бабченка Германа.

«Якщо б інформація щодо включення в агентурний апарат або Надії Савченко, або Германа, дійсно, була настільки відкрита, то це був би окремий факт кримінального злочину», – відповів Олексій Петров.

Як повідомляли, Президент Володимир Зеленський призначив першим заступником голови Служби безпеки України очільника партії «Слуга народу» Івана Баканова.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 06:29 :01