Новини » Політика 15 червня, 2019, 3:05
У народу немає довіри до рішень Конституційного Суду, – дипломат
ZIK
ZIK

Головне питання – чи є довіра суспільства до Конституційного Суду і чи його останнє рішення дійсно позитивне для людей?

Це заявив дипломат Андрій Ніколаєнко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Коментуючи рішення Конституційного Суду щодо неконституційності створення НКРЕКП, пан Ніколаєнко зауважив, якщо до наступної Верховної Ради зможуть пройти професіонали, зокрема до профільного комітету з питань утворення тарифів, то є всі шанси надалі врегулювати питання через парламент.

«Якщо говорити про те, що може бути оскаржено чи переглянуто, то варто згадати не тільки про «Роттердам+», а про доходи всіх компаній в Україні – і водопостачальних, і теплопостачальних.

Адже ще з того моменту, як Президент Порошенко почав ухвалювати подібні рішення, вони викликали серйозний сумнів щодо їхньої конституційності. Але тоді він мав всю повноту влади, підтримку коаліції та контроль над Конституційним Судом, а тому подібні кроки ніхто не переглядав», – пояснив Ніколаєнко.

Натомість сьогодні, додає дипломат, коли всі розуміють, що тотального контролю більше немає, почали ухвалюватися чесні рішення.

«На превеликий жаль, і чинний, і попередні склади Конституційного Суду підлаштовувалися під діючого президента й ухвалювали відповідні рішення. Тому головне питання – чи є довіра суспільства до Конституційного Суду і чи його останнє рішення дійсно позитивне для людей?» – зауважив Андрій Ніколаєнко.

Як повідомляли, Конституційний Суд оприлюднив рішення щодо неконституційності створення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 09:01 :01