Новини » Політика 15 червня, 2019, 3:44
Савченко підтримує повернення Росії до ПАРЄ задля діалогу
ZIK
ZIK

Сьогодні Україна повинна використати свій козир, який напрацювала в ПАРЄ, для звільнення усіх своїх громадян.

Це завила народний депутат України Надія Савченко в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Надія Савченко зазначила, що розблокування економічних процесів на окупованих територіях Донбасу, зокрема початок виплати пенсії, на що погодилася нова влада в обмін на звільнення заручників, не є поступкою з українського боку.

«Ми повинні зняти економічну блокаду, а не профінансувати Донбас. І виплата пенсій – це не ціна за полонених, а ціна за людяність, зближення та припинення конфлікту. Адже гуманітарна та економічна складова мають передувати припиненню вогню», – впевнена Надія Савченко.

Політик визнала, що вважає досить легкою поступкою і повернення делегації Росії в ПАРЄ для діалогу, про що не раз заявляли у Європі.

«Що нам дає блокада Росії в ПАРЄ? Краще б ми заблокували будівництво «Північного потоку-2», адже це питання економіки. Щодо аргументу про ізоляцію Росії, то реально вона може настати тільки тоді, коли РФ буде жити так, як колись в СРСР.

На мою думку, сьогодні Україна повинна використати свій козир, який напрацювала в ПАРЄ, для звільнення усіх своїх громадян. Але я припускаю, що нам уже запропонували в обмін на повернення полонених розблокувати Росію в ПАРЄ. Вважаю, що це нормальна ціна за те, щоб повернути українців додому», – підкреслила Надія Савченко.

Як повідомляли, у МЗС України заявили, що Росія намагається «виміняти» повернення своєї делегації до ПАРЄ на візит комісара РЄ з прав людини Дуні Міятович до окупованого Криму.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 21:27 :02