Новини » Політика

Саакашвілі недооцінив Україну у сенсі шоуменства в політиці, – Антонюк

Міхеїл Саакашвілі допоміг розкритися українському політичному ринку. Але, на жаль, у нього зараз дуже мало шансів, зокрема, на проходження в парламент. Адже він вже не є таким цікавим пересічному виборцю.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповів політичний експерт Олександр Антонюк.

«Я не впевнений, що саме ці вибори є справжньою метою Саакашвілі. Імовірно, що він зараз використовує політичний інструмент для тарану Петра Порошенка і його команди, але йдеться не тільки про нього», – сказав Антонюк.  

Він вважає, що у Саакашвілі зараз дуже малі шанси мати політичну перспективу в Україні, окрім, як ефектної, але маргінальної діяльності. Адже запроваджуючи свій рух, він навіть не міг уявити, як це для нього може обернутись. 

«За відсутності Саакашвілі в Україні відбулися певні процеси, зокрема, серед шоуменів. Бо, як показує сьогоднішній досвід, навіть коли дивишся в списки окремих політичних сил, розумієш, що Саакашвілі недооцінив Україну», – зазначив він.

За його словами, він відкрив принцип ринку і допоміг йому розкритися. Але в сьогоднішній конкуренції він пастиме задніх.

«Саакашвілі вже не буде настільки цікавим пересічному виборцю. Так, його фанати, залишаться фанатами, але їх буде недостатньо, щоб сформувати ту критичну масу, яка дозволить подолати не те що п’ятивідсотковий, а і тривідсотковий бар’єр», – додав Антонюк.  

Його колега політичний експерт Віктор Прошкін підтримав співрозмовника і наголосив, що Саакашвілі таки може стати торпедою проти інших політичних партій. Адже у нього є певна мета.

«Саакашвілі цілком може претендувати на посаду міського голови Києва. Адже утворився своєрідний вакуум і на місцевих виборах, тому це було б досить логічно. І саме тому він міг не прийняти пропозицію Кличка об’єднатися», – сказав прошкін.

Він також наголосив, що Саакашвілі, в принципі, все робить правильно. Адже, щодня записує відео і таким чином себе презентує. Але є питання до фінансування.

«Політсила Саакашвілі потроху набиратиме обертів, але все залежить від фінансування. Якщо знайдуться інвестори, про яких потім можна буде сказати і показати їх по телебаченню, тоді вони, звичайно, будуть мати перспективи. Тому цей проект буде більше працювати якраз на знищення репутації старих політиків, в тому числі Порошенка», – додав він.

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі пообіцяв, що піде в суд, якщо Центральна виборча комісія відмовиться його реєструвати.

До слова, Міхеїл Саакашвілі повернувся в Україну 29 травня – напередодні Володимир Зеленський повернув йому українське громадянство, якого його позбавив попередній президент України Петро Порошенко.

Читайте більше новин на тему: СаакашвіліLoading...