Новини » Політика

Публіка дуже «різношерстна»: Мірошниченко прогнозує швидкий розвал коаліції у наступній ВР

ZIK

Будь-яка коаліція у Верховній Раді наступного скликання, якщо вона не буде лише однопартійною, дуже швидко розпадеться, оскільки «публіка» – дуже «різношерстна».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Ігор Мірошниченко.

Політик, коментуючи питання щодо ймовірного формату майбутньої коаліції у Верховній Раді наступного скликання, спрогнозував, що політсили попереднього Президента Петра Порошенка «Європейська Солідарність» та чинного керівника держави Володимира Зеленського «Слуга народу» в більшість не об’єднаються.

«Я думаю, що буде знову та ж сама колізія, що була в цьому парламенті, але значно швидше, бо будь-яка коаліція, якщо вона не буде лише однопартійною, дуже швидко розпадеться, бо дуже «різношерстна» публіка. І тоді знову буде момент – чи є коаліція, чи її немає, чи треба нову формувати. Якщо однопартійна – сформують уряд, але знову ж таки, достатньої кількості голосів за багато ініціатив Президента може не бути», – не виключає Ігор Мірошниченко.

Політик розповів про курйозний момент, який, на його думку, є багатозначним. Він звернув увагу на те, що під час представлення першої десятки списку «Слуга народу» відомий спортсмен Жан Беленюк вийшов зі своєю сумкою на плечі. Це, переконаний Ігор Мірошниченко, свідчить про те, що в залі спортсмен перебував серед незнайомців, яким не зміг довірити свої речі.

Нагадаємо, як свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» протягом 6-9 червня, лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія «Слуга народу», яку готові підтримати 47,5% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

Голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков вказав на особливості майбутньої коаліції.

Як повідомляли, у партії «Слуга народу» пропонують до списку кандидатур на посаду прем’єр-міністра додати маловідомі прізвища.

 

Читайте більше новин на тему: коаліціяLoading...