Новини » Суспільство 15 червня, 2019, 16:10
Під ВР влаштували акцію за легалізацію медичної марихуани
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

Біля будівлі Верховної Ради України, на площі Конституції, відбулася акція за легалізацію в Україні медичного канабісу «Закон - медичному канабісу!».

У заході взяли участь близько 60 осіб, передає УНІАН.

Акція була організована в рамках щорічного Маршу Свободи за «реформу державної політики щодо наркотиків». Учасники акції тримали плакати з написами: «Коноплі лікують», «Закон - медичному канабісу!» та «Почати наукові дослідження».

Активісти оприлюднили відкрите звернення до політичних партій, громадських та релігійних об’єднань. Вони закликають об’єднати зусилля задля ухвалення законопроекту №10313 про забезпечення фундаментального права людини на життя, який має врегулювати використання продуктів канабісу у медицині та науці. У відкритому зверненні коаліції громадських організацій «Медичний канабіс - наше право!» зазначається, що тема регулювання законного обігу канабісу обговорюється в парламенті понад три років.

«“Ми закликаємо всі парламентські фракції, а також політичні сили, що претендуватимуть на мандати у Верховній Раді України IX скликання, оприлюднити чітку позицію щодо перспективи правового врегулювання питання використання канабісу для медицини та науки», - йдеться у зверненні.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 16:07 :11