Орнелла Мутті «заробила» півроку в’язниці за вечерю з Володимиром Путіним

Орнелла Мутті

Італійська актриса Орнелла Мутті не прийшла на спектакль в місті Порденоне, надавши фіктивну довідку. Замість вистави вона вирушила на вечерю з Володимиром Путіним.

Про це повідомляє Gossip Fanpage, пише «Страна».

Відзначається, що за це актрисі винесли вирок, згідно з яким вона може провести півроку у в’язниці, а також заплатить реальний штраф в 500 євро. Таке рішення Верховного суду Італії.

Вирок суду першої інстанції припускав ув’язнення на 8 місяців і штраф в 600 євро, але за підсумками судового засідання покарання пом’якшили.

Актриса може уникнути реального терміну, якщо виплатить потерпілій стороні, яким опинився Театр Верді, грошову компенсацію в розмірі 30 тисяч євро.

Як повідомляє видання замість того, щоб відправитися грати роль в спектаклі, актриса скористалася фальшивої довідкою, по якій їй належало п’ять днів відпочинку, а також заборона говорити.

Отримавши довідку, актриса вирушила на вечерю з Володимиром Путіним, де також був присутній американський актор Кевін Костнер і американська актриса Шерон Стоун. Доказами її присутності на заході стали фото з його учасниками, опубліковані в масмедіа.

Сама вечеря проходив у 2010 році в Санкт-Петербурзі і був благодійним заходом. На той момент Путін займав пост прем’єр-міністра.

Сама Мутті заявила, що дійсно хворіла ларингофарингітом, і працювати не могла. У той же час на благодійній вечері їй не потрібно було говорити.

«Я хотіла б уточнити, що пішла не на вечерю з Путіним, а на благодійний захід для сліпих дітей і хворих на рак. Захід було розділено на кілька днів з відвідуванням лікарні. Я б все одно не вийшла [на сцену], але я вирішила [поїхати раніше], тому що у мене були проблеми з голосом. У мене була ця сильна хрипота, і я не могла виступати. У той вечір там були Шерон Стоун, Кевін Костнер і багато інших персонажів, це не була вечеря зі мною і Путіним», заявила Орнелла Мутті.

Позов проти Мутті був поданий адміністрацією театру Верді, де у неї був запланований виступ.Loading...