Новини » Політика 15 червня, 2019, 1:42
Один в один: політолог заявив, що «Слуга народу» – повторення «Самопомочі»
ZIK
ZIK

Зараз партія «Слуга народу» дуже схожа на повторення «Самопомочі». Ця політсила теж йшла в парламент лише з ідеєю нових облич і лозунгів на кшталт «за все хороше, проти всього поганого».

Про це в ефірі проекту «Народ проти» в ефірі телеканалу ZIK заявив політолог Михайло Чаплига.

Він наголосив: створення партії «Слуга народу» нагадує йому повторення «Самопомочі».

«Давайте згадаємо, як вона народжувалась. Я тоді товаришував з Анею Гопко, добре пам’ятаю, як вона йшла, здається, з партією «Воля». Вони тоді вирішили зробити партію за все хороше, проти всього поганого на основі нових обличь – копія, один в один», – пригадав Чаплига.

Він розповів: так з’явилась «Самопоміч», яка зайшла в парламент. Однак у неї не було жодної ідеології – лише ідея нових облич і «за все хороше, проти всього поганого».

«Чим закінчилось, ми бачимо сьогодні – окремі депутати фракції – брильянти в чиїйсь короні. Інші – десь кудись повиходили, треті – виявляється, давно працювали в інших партіях», –зауважив експерт.

Він підкреслив: тоді всі члени партії об’єднались заради «всього хорошого». Однак методи досягнення цього – в кожного різні.

Однак член партії «Слуга народу» Святослав Юраш заявив, що такі припущення політолога б’ють «не в ті ворота».

«По-перше, у 2014 році «Самопоміч» не мала перед цим перемоги на президентських виборах з рекордним в історії України відривом. По-друге, якщо говоримо про нашу силу, то йдеться про унікальний електоральний пул, який збираємо саме тому, що людям обридли існуючі сили. Саме через те, що наші політики всі ці роки були настільки некомпетентними, що продемонстрували усі причини себе ненавидіти, такі нові сили, як, найперше, наша, мають змогу зараз усе змінити», – заявив Святослав Юраш.

Як повідомлялось раніше, народний депутат України Юрій Бублик спрогнозував перетворення «Слуги народу» на БПП.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 21:24 :24