live

Коли люди бачать Михальчишина на фронті, а Бойка в Кремлі, втрачають картину світу, – Бужанський

ZIK

Мене бентежить грубий натиск, з яким керівництво партії «За життя» продирається в Кремль. Будь-який громадянин, який бачить Михальчишина на фронті, а Бойка в Кремлі, просто сходить із розуму.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив блогер Макс Бужанський.

За його словами, Партія регіонів зразка 2012-2013 років була взірцем ювелірності та витонченості у порівнянні з нинішньою силою «За життя», проте, в результаті все закінчилося Майданом.

«Я ніколи цього не говорив. «Опозиційна платформа «За життя», ви мене лякаєте. Поясню чому. Мене бентежить цей грубий натиск, яким тисне керівництво партії, продираючись у Кремль і хизуючись тим, що вони можуть там показатися і єдині, з ким можна вести переговори», – зазначив блогер.

Як зауважив пан Бужанський, у політиці натиск – це певна перевага, але його бентежить форма.

«Розумієте, будь-який громадянин, який бачить Михальчишина на фронті, а Бойка в Кремлі, просто сходить з розуму, повністю втрачається розуміння картини світу. Я ніколи не вказую, кому куди їздити, я розумію важливість збереження транзиту. Я просто хочу сказати, що у суспільстві оголені нерви, і мені здається, що на це ніхто не звертає увагу», – вважає пан Бужанський.

Він зауважив, що в 2013 році Партією регіонів було все взято під контроль, і це все обвалилося.

«Обвалилося на всіх: на тих, хто підтримав Майдан і тих, хто не підтримував. Наступне падіння буде останнім – воно нас похоронить», – констатував Макс Бужанський.

Нагадаємо, в березні цього року лідер «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко разом із низкою інших українських політиків зустрівся у Москві із прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим, де домовлялись про умови відновлення контракту щодо газового транзиту через Україну.

 

Loading...
Loading...
Loading...