Новини » Політика 15 червня, 2019, 4:50
Ігри «відкуси у Зеленського» та «відкуси у Путіна» помітив в Україні Мосійчук
ZIK
ZIK

Сьогодні в Україні відбувається дві гри: одна – «відкуси у Зеленського», інша – «відкуси у Путіна». Ті люди, які літають у Москву, хочуть скористатися рейтингом Путіна й отримати голоси, а ті, що «відкуси від Зеленського», надіються, що до них повернеться частина електорату.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Мосійчук.

Нардеп підкреслив, що нинішня виборча кампанія в Україні налаштована на дві гри.

«Одна називається «відкуси у Зеленського», інша – «відкуси у Путіна». Так от ті, хто літають у Москву, вони хочуть скористатися рейтингом Путіна серед певної кількості громадян України, і відповідно там отримати голоси.

А інші, ті, що «відкуси від Зеленського», заявляють, що підставлять плече, руку, що готові створити коаліцію із Зеленським, надіючись, що частина електорату повернеться і не проголосує за якусь іншу політичну силу. Але щирості – нуль. Що в тих, які в Москві літають, що в інших», – заявив Ігор Мосійчук.

Окрім цього, народний депутат закликав владу країни «шукати союзників», які, наклавши санкції для зупинки будівництва «Північного потоку-2», допоможуть зберегти транзит газу до Європи через Україну.

«Україна, якщо хоче зберегти транзит, має шукати союзника серед тих, хто накладе такі санкції, які не дозволять збудувати «Північний потік-2», – наголосив Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, раніше Ігор Мосійчук заявляв, що коаліція, яка існувала у Верховній Раді, докуповувала собі депутатів, як кроликів. Нардеп запевнив, що його колеги це знають і можуть показати їх.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 10:15 :14